JSTE PŘIPRAVENI NADCHNOUT SVÉ SMYSLY?
THE ART OF PERFORMANCE TOUR PŘICHÁZÍ K VÁM.

Zvolte vůz, lokaci a čas a zajistěte si testovací jízdu.

 

Turné Jaguar The Art of Performance Tour se po roce opět vrací do České republiky. Budete mít jedinečnou příležitost osobně otestovat novou generaci vozů Jaguar.

Zažijte zkušební jízdu mimořádného kalibru v modelu dle vlastní volby. Připraveny pro vás budou všechny modely z rodiny PACE, tedy první ryze elektrický Jaguar I-PACE, výkonné luxusní SUV F-PACE a kompaktní SUV E-PACE, kterým bude zdatně sekundovat manažerský sedan XF.

Na stejném místě můžete vyzkoušet také všechny modely sesterské značky Land Rover.

Podmínky účasti na jízdních akcích Jaguar „Art of Performance Tour” a často kladené dotazy


KROK 1 - ZVOLTE SVŮJ MODEL:*

* = Povinné položkyJaguar XF

 

Jaguar E-PACE

Diesel AWD

Jaguar E-PACE

Benzin AWD

Jaguar F-PACE

Diesel AWD

Jaguar F-PACE

Benzin AWD

Jaguar I-PACE

EV400
 

KROK 3 - VAŠE ÚDAJE

* = Povinné položky

Osobní využití
Firemní využití

KROK 4 - DOPROVOD


Přijedete s doprovodem?
Mějte prosím na vědomí, že se všichni účastníci, kteří budou chtít řídit musí, registrovat prostřednictvím tohoto formuláře.KROK 5 – ZKUŠEBNÍ JÍZDY S MODELY LAND ROVER


Mám zájem se zúčastnit jízdních aktivit v rámci LAND ROVER ABOVE AND BEYOND TOUR . Akce se koná na stejné místě a více informací o programu si můžete přečíst zde. Zvláštní registrace přes formulář Land Rover není nutná, stačí zaškrtnout.
Souhlasím, aby společnost Jaguar Land Rover Austria GmbH, Siezenheimer Straße 39a, 5020 Salzburg a jí pověření poskytovatelé zpracovávali a využívali moje výše uvedené osobní údaje za účelem zasílání nabídek k produktům a službám a realizace marketingových akcí týkajících se značky Jaguar.

Souhlas:
Ano

Jaguar Land Rover nakládá s údaji svých zákazníků velmi citlivě. Chcete-li si přečíst naše prohlášení o ochraně osobních údajů, klikněte na tento odkaz.

Tento souhlas můžete kdykoli bez udání důvodů odvolat, a to buď dopisem na adresu Jaguar Kundenzentrum, Siezenheimer Straße 39a, 5020 Salzburg, nebo e-mailem na adresu info5@jaguarlandrover.com.